31 Ağustos 2013 #1985203

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunumla İlgilenmedi!

Burada cevap veren Vodafone dilekçeme cevap vermemiştir. Anayasal hakkım gereği cevap vermesi gereklidir. Faksın gelmediğini söyleyip ört bas etmektedirler. Oysaki 21 ağustos saat 17.29 da Vodafone müşteri temsilcisi İ*** hanım ile yapılan görüşmede faksın 14 haziranda ellerine ulaştığını söylediler. Görüşme kayıtlarını incelediklerinde bunu görecekler.

Yunus 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden kontrollerin sağlandığı ancak 546727****nolu hattınız ile ilgili tarafımıza faksın ulaşmadığını belirtmek ister,konu ile ilgili detaylı bilgi aktarıldığında tarafınıza dönüş sağlanacağını paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Yunus01 Eylül 2013

    umarım çözülür yoksa tüketicinin nasıl mağdur edildiğini göstermiş olacaksınız böyle vurdumduymaz yaklaşım ile bugun 1 eylül. dilekçe yazma tarihi ve size ulaşma tarihi 14 haziran yasa gereği 30 gün içinde verilmesi gereklidir diye biliyorum

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön