06 Mayıs 2013 #1780302

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorun Çözmüyor!

Vodafone a geçtiğimden beri yaşanan sıkıntı hala devam ediyor. TL yükledim tarife seçtim tarifeye geçirmeden tl lerimi telefon durduk yere kullanıyor, ilk yaşadığım sıkıntıda tamam dedim benim hatam dedim ama son yaşadığım sıkıntı yer yutulur değil. Ek internet paketi aldım ve aldıktan sonra müşteri temsilcisini aradım.


Bakın internet paketi 15 tl yükleyeceğim ama hattım hemen geçecek mi dedim, evet yükleyin hemen geçecek dedi, yüklerim çekilir ücretli sms olur hesap eksiye düşmüştür kontrol edin dedim yok 15 yüklemeniz yeterli dedi. Yükledim ve tl ler düştü hemen aradım müşteri temsilcisini durumu anlattım yok hatlar yoğun ondan geçmedi o ara kullanmışınız bilmem ne bir dünya mazeret!

Halil 36 Okunma

Cevaplar

  • Halil25 Ağustos 2013

    bununla ilgili herhangi bir geri dönüş olmadı. Bu arada vodafone değil bayii de iş yok belirtmek isterim çalışanların hiç bilgisi yok.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön