26 Ağustos 2013 #1975727

Vodafone Müşteri Hizmetleri Şikayet Kabul Etmiyor!

Yaklaşık 6 ay önce Vodafone 1200 dk. 35 TL'lik pakete geçtim. Geçer geçmez müşteri hizmetlerini arayarak internet ve yurt dışı aramalara hattı kapattırdım. Özellikle internete. Ben kapalı biliyordum ta ki yeni cihaz alana kadar. Yeni cihazı aldım ayarlarını yaparken telefon internete bağlanmış anlamadım ve bir anda (çok kısa bir sürede) 35 TL'lik fatura 70 TL olmuş internet kullanım bedeli v.s..


Aradım müşteri hizmetlerine ki gerçeği öğreneyim. Vodafone'a yakıştıramadığım olaylar oldu. Maalesef müşteri hizmetleri şikayet kabul etmiyor ve bir de böyle bir teknoloji firması sürekli reklamlarını da izlediğimiz Vodafone "şikayetleri fax ile alıyormuş". Bunu müşteri hizmetleri söyledi fax çekin dedi.

Ali 77 Okunma

Cevaplar

 • Ali05 Ekim 2013

  vodafone ne yazıkki bu verdiğin ulaşın adreslerinden size ulaşılamıyor buraya yazılanlarada dikkate almıyorsunuz alsanız ararsınız konu takip edilerek en kısa zamanda dönülecek dediniz ben faturaları ödedim dönsenizde artık geçti.

 • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden yapılan işleme yönelik inceleme yapılabilmesi için, müşteri hizmetlerini aradığınız tarih ve saat bilgisi ile, müşteri hizmetlerini aramak için hangi numaradan çağrı başlattığınız bilgisini iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali31 Ağustos 2013

  sayın vodafone, ben önce 542 hattını aradım defalarca sorunumu aktardım insan olarak ancak bu hattan şikayet kabul etmiyoruz fax çekin dediler işte sorun bu.. ve hala daha bu konu ile uğraşıyorum...

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön