10 Mayıs 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Satış Sonrası Eksik Bilgilendirme Yapıyor

Vodafone satış elemanları eksik bilgilendirme yaprak müşteriyi yanıltıyor. Yaklaşık 2 ay önce red classic kampanyasıyla 24 ay taahhüt vererek note 3 cep telefonu aldım. Satış elemanı ayda 70 TL karşılığında 2 Gb internetten oluşan bu tarife için ısrar etti. Ancak tarifenin 1 yıl sonra 1 Gb'a düşeceğini bildirmekle birlikte hediye olan diğer 1 Gb'ı da tanımlamadığından 2 aydır 70 lira ödeyip 1 Gb internet kullandım. Sorunun çözülmemesi halinde kesinlikle hukuksal yollara başvuracağım.

Gözde 184 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,13.05.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön