07 Mayıs 2013 #1784423

Vodafone Müşteri Hizmetleri Personelinden Şikayetçiyim!

Faturaları kabartması (35 liralık fatura 235 lira oldu) nedeniyle hattımı Vodafone dan taşıdım. iş telefonu olduğu için paşa paşa ödedik, itirazlarımız ise geçiştirildi. Kesilen son faturayı ise ödeyemedim maddi sebeplerle. 03/05/2012 cuma saat 14:09 da beni arayıp icraya verileceğimi
söyleyen müşteri hizmetleri görevlisi bey "faturayı öderken sorun yoktu da şimdi mi sorun var" benzeri bir cümleyle gayet lakayt konuştu.


Kayıtları bende de mevcut ve medyada yayınlıyorum. Ben o 235 liralık faturayı ödeyebilmek için canımı dişime taktım ama siz oturduğunuz yerden kazanıyorsunuz demek ki. Böyle mi eğitim veriliyor bu insanlara? Gerçekten içler acısı.

Dilek 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın D**** E**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili hesap kesim tarihine göre çıkan son faturaya yönelik ödeme yükümlülüğünüzün bulunduğunu ve imzalamış olduğunuz sözleşmenin Mali Hükümler bölümünde ödemeler ve fatura takibi hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz. Ek bilgi olarak ;müşteri hizmetleri ile gerçekleşritdiğiniz görüşmeye istinaden yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön