04 Mayıs 2013 #1778698

Vodafone Müşteri Hizmetleri Personeli!

Vodafone yetkilileri yazdığım şikayete istinaden yapılan zamların Vodafone tarafından hakkının saklı tutulduğunu söylemiş. benim anlamadığım bunu oraya oturttukları müş.temsilcisi arkadaşlar herbiri neden ayrı cevap verip en son faturanızı ödeyin Vodafone'dan kurtulun gibi cevap verme yetkisini nerden buldukları. bence her şeyden önce yetkililer müş.temsilcisi diye yaptıkları işten haberi olmayan arkadaşları elden geçirsinler tavsiyem.

Yılmaz 31 Okunma

Cevaplar

 • Yılmaz07 Temmuz 2013

  burda yazmış olduğunuz iyimser anlatımları gerçekçi bulmadığımı belirtmek istiyorum.bu kadar uzun zaman kullanmış olduğum hattımı sırf nerde oturup ne iş yaptığını bilmeyen insanlar yüzünden değiştirmek zorunda kaldım ki allahtan numara değiştirmeden operatör değiştirme avantajı iyiki var.bu yaşananlardan sonra daha öncede belirttiğim gibi kimseye tavsiye etmediğim gibi değiştirmelerinde de etkili olduğumu söyliyim.ben sizin için bugün bir kişiiyim yarın üç kişi diğer günler artarak devam edecektir kayıp adına.çalıştırdığınız insanları daha özverili şekilde süslü diplomalarına bakmadan seçmenizi tavsiye ederim

 • Yılmaz07 Temmuz 2013

  vodafone mi tövbe tek kalan operatör ola kullanmam

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Sayın Y***** K***** sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden; sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön