21 Ocak 2014 #2248304

Vodafone Müşteri Hizmetleri Personel Davranışı!

Ben daha önce genç tarifeye üyeydim. Genç tarife bitince beni müşteri hizmetlerinden aradılar. Ben arayan her kişiye dedimki şuan bir kampanyaya dahil olmak istemiyorum. Onunla uğraşacak zamanım yok. Sonra Vodafone bayisine uğrayıp bana uygun olan bir tarifeye üye olacağımı belirttim. Buna rağmen defalarca arandım.


Daha sonra tekrar aradılar beni. Siz şimdilik bu tarifeye üye olun daha sonra istediğiniz zaman çıkarsınız dediler. Ben istediğimde çıkamam taahhüt yapılıyor kesinlikle girmek istemiyorum dedim. Hayır yapmayacağız taahhüt, istediğinizde çıkarsınız dediler. Kaç aydır arıyorum bana geri döneceklerini söyleyip dönmüyorlar. Tamamen bu yüzden Vodafone'den çıkmayı düşünüyorum.

Sedriye 213 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10/02/2014 16:08:48 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön