14 Eylül 2013 #2012678

Vodafone Müşteri Hizmetleri Paket Aşımı Yok Dediği Halde Ücreti Geldi!

31 Ağustos'ta 22.40 civarında Vodafone internet sorgusu yaptığımda 100 MB internet kullanımın olduğu mesajla öğrendim ve kullanıma kapadım. Gece 00.34'te 22.20 itibariyle paketimin dolduğu, hatta aşıldığı mesajı geldi. Bunun üzerine sabah 11.27'de Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Herhangi aşımın olmadığı faturama yansımayacağı söylendi. 10 Eylül'de gelen faturada ise yaklaşık 18 TL paket aşımı olduğu söyleniyor. Böyle bir durumu beklediğim için ,her şeyi iyi ki kaydettim .

Mehmet 388 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet01 Ekim 2013

  Cevabınızda kendiniz de kabul ediyorsunuz paket aşımı olmadığını 1-6 eylül arasında kullanım olmadıgı da mevcut o zaman bu neyin ücreti?

 • Vodafone Temsilcisi28 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, müşteri hizmetleri ile yapmış olduğunuz görüşmeye ait çağrı dinlenmiştir. 1 GB data (internet) kullanımı hakkında bilgi talep etmeniz üzerine, müşteri temsilcisi 1GB % 80 ve % 100 sms leri geliş tarihlerini paylaşmıştır. Güncel görüşme detayına göre limit aşımı olmadığı bilgisini vermiştir. Akıllı cihaz olarak kullanım sağlanmadığında ücretlenme gerçekleşmeyeceğini belirtmiştir. Verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve kullanımlarınıza istinaden ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet18 Eylül 2013

  1 eylüldeki müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmemde paket aşımı yok diyorlar, konuşma kayıtlarını araştırdılar bunu teyit ettiler, 1-6 eylül arasında da internet kullanımı yok diyorlar ancak 6 eylül tarihli faturada 18 tl aşım olduğu söyleniyor.

 • Mehmet18 Eylül 2013

  hazır cevapları kaydetmiş bir kurum, sorunum 3. aramada değerlendirmeye alındı, ama hala cevap yok.

 • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön