02 Mayıs 2013 #1775924

Vodafone Müşteri Hizmetleri Mağduruyum!

02.05.2013 tarihinde saat 14:21 'de vodafone müşteri hizmetleri tarafından arandım. Arayan kişiye müsait olmadığımı ve beni 15 20 dakika sonra aramalarını rica ettim fakat arayan kişi ısrarla konuşmak istedi benim daha sonra arayın dememi dikkate almadan konuya girdi ve konuşmaya başladı benden hattıma ait olan faturaları neden ödemediğimi açıklamamı istedi ve bende tekrar müsait olmadığımı söyledim fakat konuşmaya devam etti.


Acaba vodafone çağrı merkezindeki kişilere hiç eğitim vermiyor mu? Veriyorsa bu eğitimlerin sonuçlarını hiç mi incelemiyor inceliyor ise bu kişiler nasıl oluyor da hala orada insanları arayıp duruyorlar. Yetkililerden açıklama yapmalarını istiyorum.

Yüksel 55 Okunma

Cevaplar

 • Yüksel27 Haziran 2013

  bu konuyla ilgili tarafima hicbir geri donus yapilmamistir

 • Yüksel03 Mayıs 2013

  bana konuyla ilgili hicbir geri donus yapilmamistir

 • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden; sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön