11 Eylül 2013 #2006984

Vodafone Müşteri Hizmetleri İşini Düzgün Yapmıyor!

Üzerime kayıtlı ve aktif olan 5 adet Vodafone hat var . Sürekli bir sorun yaşıyorum, bir yerleri var fakat hiçbir hizmet veremeyen müşteri hizmetleri diye . Adam bana geçmişe yönelik bilgi verebiliyorlar. Yahu bu milleti saf mı sanıyorsunuz ?


Vodafone.com . tr'den girdiğim zaman, şifremle bu bilgileri zaten oradan temin ediyorum. Neyse hayırlısı ile bu 5 hattımı başka bir operatöre taşıyınca umarım kurtulurum . Bunu bilin ki sosyal medya aracılığı ile sizin bu tür reklamınızı bedavaya yapacağım ve siz bana teşekkür edeceksiniz!

Hüseyin 174 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edilebilmesi için talebiniz ile ilgili bilgi almak istediginiz kampanya, servis, tarife ismini tarafımıza iletmeniz halinde gerekli bilgilendirmenin yapılacağını bildirmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön