08 Ocak 2015

Vodafone Müşteri Hizmetleri İlgisiz!

1 Ocakta müşteri hizmetlerini aradım tarife değişikliği yapmak istediğimi söyledim ve gerekli bilgileri verdikten sonra tarife değişikliğiniz yapıldı dediler, başka işlem yapmaya gerek var mı diye sordum yok gerekli parayı yükleyin işlem tamam dediler, dediği gibi yaptım parayı yükledim orada sordum, yüklemeden önce işlem yapmak gerekiyormu hayır dediler, yüklendikten sonra istediğim tarife olmadı ve müşteri hizmetleri defalarca aramama rağmen ilgilenmediler yapılan haksızlığın giderilmesini rica ediyorum.

Gökmen 84 Okunma

Cevaplar

  • Gökmen14 Ocak 2015

    Konu ile ilgili geri dönüş yapılacak diye cevap yazıldı, 6 gün oldu hala dönülmedi, aboneleriniz bu kadar mı değersiz sizin için...

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön