05 Şubat 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor

Vodafone kurumsal hat kullanıcısıyım. Limitsiz İnternet kullanmak için Vodafone Wi-Fi limitsiz paketi aldım. 22 ocak 22 şubat fatura dönemi olmasına rağmen ve de paketim limitsiz olmasına rağmen 2 şubat'ta adil kullanım kotanız dolmuştur diye mesaj geldi.

Şuanda internet erişimi bağlanmak ve bağlanmamak arasında kararsız durumda. İnsanı aldığına pişman etmek böyle bir şey olsa gerek. Zaten Vodafone müşteri hizmetleri ilgilenmemek için elinden geleni yapıyor. Daha öncede farklı şikayetlerde bulundum fakat hiçbir çözüm alamadım. Taahhüdüm biter bitmez kurumsal hatlarımı ve Wi-Fi limitsiz hizmetimi iptal ettireceğim.

Murat 27 Okunma

Cevaplar

 • Murat04 Mart 2014

  hala sorunumuza çözüm getirebilmiş değilsiniz.müşteri hizmetleriniz müşteriye hizmet vermemek sorununa çözüm bulmamak,zora sokmak üzerine kurulu herhalde

 • Murat24 Şubat 2014

  çok basit bir şekilde iadesi yapılacak bir işlem için gereksizce uygulamalar yapıyorsunuz.haksızca aldığınızı vermemek üzere kurulmuş bir yapınız var.unutmayın biz varsak siz varsınız..

 • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 21.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Murat11 Şubat 2014

  şikayetimden sonra aranılıp sorunumla ilgili gerekli işlemlerin yapılacağı söylendi.paralel bir yapı da vodafone firmasına sızmış herhalde sorunlar bir türlü çözülmüyor, hala beklemedeyim..

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön