18 Eylül 2013 #2018136

Vodafone Müşteri Hizmetleri İlgilenmedi!

Yaklaşık olarak 8 aydır Vodafone hattına taahhüt verip hesabını bilen tarifeye geçtim. Bu anlaşmaya göre vergiler dahil 16.5 civarı ödeme gerekirken 20.5 civarı fatura ödedim. Bu yetmezmiş gibi istisnasız her ay Vodafone müşteri hizmetlerini aramış olmama rağmen size şikayet dosyası hazırlıyoruz diye oyalamaktan başka bir şey yapmadılar. Vodafone milyarlarca lira kazanıyorsun bizden gerekirse her kişiyle bire bir ilgilenmelisin. Kurumsallık böyle bir şey. Şunu söyleyeyim mesele 4 dört lira değil mesele onlarca reklam yapıp hiçbir şeymiş gibi davranmak.

Ferhat 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanmış olup, iade işleminin yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön