12 Aralık 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Hem Devamlı Arıyor Hem De Azarlıyor!

Kullanmakta olduğum hattın hizmetini Vodafone vermediği halde Vodafone tarafından aranıp tanımadığım bir kişi olan H.Ö.'nün ismi verilip borcu neden ödemediğim konusunda oldukça sert bir şekilde aranıyorum. Bu konuda sikayetvar.com'da da 2112995 numaralı şikayet bildirimi açtığım ve bir daha aranmayacaksınız diye geri döndükleri halde en son 11/12/2013 16:57 de 444 0 542 numaralı hattan yine aynı konu hakkında arandım.


Müşteri temsilcisi çocuk azarlar gibi suçlarcasına çok sert bir şekilde borcu neden ödemediğimi sordu, bir daha aramamalarıyla ilgili şikayetimi iletince de yüksek sesle azarlarcasına ters cevaplar verdi. Vodafone beni arama artık!

Doğukan 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2013

    Sayın İlgili , sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 16.12.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön