06 Şubat 2014 #2278604

Vodafone Müşteri Hizmetleri Hat Kapatma İşlemini Gerçekleştirmemiş

Vodafone müşteri hizmetlerini ekim ayı döneminde aradım ve hattımı tamamen kapatabilir miyim başka Vodafone numarası alacağım o yüzden kapattırmak istiyorum diye söyledim.
"kapatabilirsiniz beyefendi" dediler. Daha sonra cihaz da almıştım oradan "bu meblada faturanıza yansıyacak" dediler. "tamam" dedim "ben bu hatla ilgili her şeyi kapatmak istiyorum" dedim
"onay veriyor musunuz" dedi "onaylıyorum" dedim.


Aradan 4 ay geçti ve fatura geldi mail adresime. İtiraz için aradım öyle bir konu yok dediler.
Kapatma ile ilgili bi işlem gözükmüyor dediler. Uzun saatler konuştum ve telefonda konuştuğunuz ses kaydını incelememiz için tam tarihi söyleyin dediler. Ben tam hangi gün hatırlamıyorum kırdım hattı.

Tc 96 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön