31 Ocak 2014 #2268045

Vodafone Müşteri Hizmetleri Faturamı İnceleyip Hala Geri Dönecek!

Bir hafta önce yine buradan yaptığım şikayetten sonra arandım. Vodafone Müşteri Hizmetleri fatura bilgilerimi göremedi. Sizi arayacağız, kaydınızı yapıyorum dedi. Bugün de Vodafone'den sms geldi; Hakkınızda borcunuzdan dolayı yasal takip başlatacağız diye.


Vodafone lütfen bana artık telefonla ulaşmasın. Her bilginizi mail yoluyla bana iletin. Fatura kalemlerimin de biran önce incelenmesini ve tarafıma bildirmenizi istiyorum.


Faturamın ayrıntılarını, 46 TL gelecekken nasıl 59 TL geldiğini bana mail olarak yollayın.Telefonla konuşmayla bu iş olmayacak.

Emre 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 05.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön