29 Ocak 2014 #2264034

Vodafone Müşteri Hizmetleri Çözüm Odaklı Yaklaşmıyor

Vodafone firması güncel faturamın 158 tl olduğunu belirtmektedir. Güncel faturamın detayına baktığımda ekstra kullanım gözükmüyor ve kullanılmamış. Müşteri hizmetlerini aradığımda fatura kesildiğinde borcun tamamının ödememi ve tekrardan müşteri hizmetlerini aramamı belirttiler. Vodafone hatalı fatura yansıtmışsa gelecek faturalardan her ay düşeceğini belirttiler.


Peki bana 5000 tl fatura yansıtsalan faturamı ödeyip kalanı kaç ay boyunca taksit taksit düşecekler böyle bir sistem var mı fatura kesilmeden ödemeden düzeltilmiyor. Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde çözüm odaklı konuşmuyor hiçbir bilgisi yokmuş gibi konuşmaktadır. Fatura kesilmeden 158 tl yanlış yansıtılan kısmının düzelmesini istiyorum.

Korhan 19 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Korhan29 Ocak 2014

  Faturam şuanda 159,66 yükseldi halbuki kampanyalı kullanıyorum hattımı durup dururken nasıl yükselir fatura fatura kesilene kadar 300 tl olur herhalde ve hiçbir dönüş alamıyoruz

 • Korhan29 Ocak 2014

  Ayrıca 07/01/2013 ile 29/01/2014 tarihleri arasında fatura detayı belirtiyor 158 tl yalnız detaya baktğımda 02/01/2014 tarihinin detayıda yansıtılmış nasıl bir güncel fatura detayı bu geçen ayıda içine katmışınız 2 defa mı ödeme yapıcaz size biz hiç kontrol etmiyordum güvenimizden ama diğer aylarda böle yapıldıysa cebimizi boşaltmışınız resmen siz bu ne dir böle ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön