10 Mayıs 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Çok İlgisiz

Vodafone müşteri hizmetleri kadar kurumsallıktan uzak bir firma daha görmedim, G... Ö... şikayet edeceğim sizi dememe rağmen istediğim yetkili ile görüşemiyorum ve takım lideri çağrıyı karşılamadığı gibi telefonlar hiçbir uyarı verilmeden yüzümüze kapanıyor. Verilen hatalı bilgi olduğu belirtiliyor. İşlemin düzeltilmesi istendiğinde yapılmıyor, sicil numarası isteniyor, paylaşılmıyor, isim isteniyor. Ben size söylemiştim diye cevap veriliyor, görüşmeyi sonlandırıyorum diye anons verilmeden çağrı sonlandırılıyor. 17 kez takım lideri isteyen müşteriye takım lideri verilmiyor, 2. kez arandığında 1082623* sicil numaralı S... adlı şahısla görüşülüyor ve takım lideri isteniyor durum aynı irt.5535379***.

Gökhan 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 15.05.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgiler, Kullanıcı bilgilerinizde yeralan mail adresinize gönderilmiştr. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön