03 Mayıs 2013 #1777710

Vodafone Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme!

02/05/2013 tarihinde saat 01:20 civarında aradığım Vodafone müşteri hizmetleri çalışanı benim sorunuma yardımcı olmak bir yana dursun yetkili kişiye aktarım sağlamasını istediğimde bana böyle bir yetkisinin bulunmadığını belirterek beni yanıltma yoluna başvurmuş daha sonrada telefonu yüzüme kapatmıştır. Tekrar aradığım müşteri hizmetlerindeki başka bir görevli arkadaş benim sorunuma yardımcı olup aktarım talebinde bunun gerçekleştirilebileceğini beyan etmiştir. Vodafonenin bu şekilde keyfe keder kararlar alabilen insanlarla çalışmasını kınıyorum.

İbrahim 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden; sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön