14 Şubat 2013 #1631274

Vodafone Müşteri Ayrımcılığı Yapıyor!

Bir firmanın önceliği bence müşterilerine karşı eşit olmalı ve müşteri memnuniyetini önemsemelidir. Hayatımda ilk defa kullanıyorum 15 gün önce diğer operatörden hattımı taşıyarak geçtim Vodafone.


Diğer operatörde kullandığım özelliklerdeki tarife/paket ücreti burada daha pahalı bunu önemsemedim sırf diğer operatör cihaz kampanyasından yararlandırmadı diye iki hattımı da buraya taşıdım. Ama görüyorum ki maalesef vodafone da cihaz kampanyasına belli bir kitleye karşı kullandırıyor, tüm abonelerine yönelik değil biz buna ayrımcılık diyoruz!. Bir kez daha başvuracağım yararlanamazsam hattımı farklı olan diğer operatöre taşıyacağım.

Zafer 75 Okunma

Cevaplar

  • Zafer15 Şubat 2013

    Paşa gönlünüz bilir hayatımda ilk defa vodafone kullanıyorum, ortalama 28 gün sürecek. Hattımı taşıyacağım sağolun. Müşterilere öneme vermemeye devam edin, bir gün gelir ararsınız o müşterileri.

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, mevcut durum itibariyle; 8 aylık vodafone faturalı hat kullanmak, faturaları düzenli ödemek ve herhangi bir kısıtlama veya dondurulmuş olmaması, Son 8 aylık toplam fatura tutarının en az 350 TL olması (son 8 aydaki ödenmiş faturaların tek tek tutarlarının toplamı) durumunda kredi kartsız tüm abonelerimizin cihaz kampanyalarından faydalanabileceğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 0507750**** numaralı hattınızın 8 aylık kulanım şartını doldurmamış olduğunu, bu sebeple kredi kartsız kampanyaya katılım sağlayamayacağınızı belirtmek isteriz. İlgili kriterleri sağlayamayan abonelerimiz, kampanya kapsamında geçerli olan kredi kartları ile cihaz kampanyalarına dahil olabilecekler. Kampanyadan sözleşme süresi sonra ermeden çıkış sağladığınızda, tarife değişikliği gerçekleştirdiğinizde, hattı iptal ve ya devrettiğinizde, dondurduğunuzda, faturasız hatta geçiş yaptığınızda, numaralarınızı başka operatörlere taşıdığınızda kampanyadan yararlanma hakkınızı kaybedeceğinizi, bu durumlarda çıkacak olan ilk faturanıza taahhüt cayma bedeli yansıtılacağını, cayma bedelinin kampanya içinde kalınan her ay (fatura dönemi) için yapılmış olan kampanya indirimleri toplamı olduğunu belirtmek isteriz. Mevcut uygulamamız bu doğrultuda olup, herhangi bir değişiklik yapılması durumunda abonelerimize gerekli bilgi aktarılacaktır. İlgili kampanyaya giriş sağlamak ve detaylı bilgi almak için size en yakın Vodafone Cep Merkezi' ne uğrayabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/vodafone-shop.php Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön