06 Mayıs 2013 #1780565

Vodafone Mükerrer Tahsilat!

Geçen Nisan ayına kadar VODAFONE kullanıcısı idim. 12 aylık bir taahhüdüm vardı ve ben 8. ayımda bunu sonlandırmak için başvurdum. 253,40 TL bir fatura çıkarıldı ve Avcılarda bir abone merkezinden ödememi yapıp işlemi sonlandırdığımı düşündüm. Ama öyle değilmiş. Ben sözde otomatik ödeme talimatı vermişim.


Ve bu fatura benden aynı rakam üzerinden birde VODAFONE tarafından tekrar tahsil edilmiş. Şimdi soruyorum. 8 ay boyunca tüm ödemelerini Abone merkezlerinden ödeyen bir kullanıcı hattını kapatma işlemi verdikten sonra neden oto. ödeme talimatı versin ? Merak edip sordum çağrı merkezlerine.Kart bilgilerimi size vermedim. Ses kaydım yok size otomatik ödeme talimatı veriyorum demedim VODAFONE.

Serkan 88 Okunma

Cevaplar

  • Serkan09 Mayıs 2013

    6 Mayis 2013 saat 12 de isten8len tum evraklari gonderdim ve cagri merkezini arayarak ulastigi bilgisinide aldim ancak daha parami alabilmek icin ne yapmam gerek bilmiyorum. Tum bilmeyenleride zaten cagri merkezinde toplamislar. Sana parami birakmayacagim VODAFONE

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 535081****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde mükerrer ödemenizin sistemlerimize yansıdığı tespit edilmiştir.Geri iade işlemleriniz için ekte belirtilen evrakları göndermeniz durumunda iade işlemlerinizin başlatılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz.Banka bilgilerini içeren imzalı dilekçe (banka adı, şube ismi, banka hesap numarası, hesap sahibi ismi, iban numarası ) Kredi kartı olmamalıdır. Kimlik fotokopisi. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön