10 Şubat 2014 #2279299

Vodafone Mükerrer Ödemenin İadesini Yapmıyor!

Vodafone faturalı hat kullanırken yaptığım mükerrer ödemenin geri iadesini yapmıyor. Faturalı iken son faturamı 2 kere ödeyip faturasıza geçtim daha sonra da numaramı taşıdım. Bu esnada sunulan çözümde önümüzdeki ay faturama iadesinin yapılacağı mail ile bildirildi. Ancak ben 1 ,5 aydır zaten faturalı hat kullanmıyorum. Fatura borcum ve faturalı hattım yok ki iadesi yapılsın. Bu nasıl bir çözümdür anlamadım. Fazla yatırılan tutarın fax göndererek verdiğim hesap numarasına yatırılmasını istiyorum


NOT: Konu ile ilgili 2 defa fax çektim 2 defa netten mail attım ve defalarca 542'yi aradım. Şu ana kadar sundukları çözüm; paranızı bankadan talep edeceksiniz. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok.

Adem 46 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Adem17 Şubat 2014

  Aradan gün geçti Vodafone şirketinden henüz geri dönüş sağlanmadı.

 • Adem13 Şubat 2014

  Bu yaşadığım problemde Vodafone kesinlikle yardımcı olmadı ve paramın deyim yerindeyse üstüne yattı.

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön