06 Şubat 2015

Vodafone Mükerrer Ödemenin İadesini Yapmadılar!

Kasım ve Aralık 2014 faturalarımı hesabımdan ödememe rağmen kredi kartımdan da tahsil edilmiş. Ücret iadesi için müşteri hizmetleri ile ilk görüşmemde bana dekontları faks çekmem istendi. 26 Ocak'ta faksı çekmeme rağmen hala ücret iadesi yapılmadı. Bugün (06.02.2015) yaptığım görüşmemde ise çektiğim faksın onay sürecinde olduğunu söylediler. Yaptığım fazla ödemenin bir an önce geri ödenmesini istiyorum.

Mehmet 130 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet23 Şubat 2015

    Yaptığım 2 adet mükerrer ödemenin hesabıma yatırılmasını özellikle belirtmeme rağmen ödemeyi geciktirerek son faturamın ödemesini yaptığım mükerrer ödemeden tahsil eden Vodafone u tüketici haklarına şikayet edeceğim.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön