16 Nisan 2013 #1745125

Vodafone Muhatap Kişi Bulamıyoruz!

Vodafone ile kurumsal olarak çalışmaktayız çalıştığım firmada bu konular ile ben ilgileniyorum paketlerimizi değiştirdiler bilgimiz olmadan 4 aydır afaki fiyatlar ile faturalar ödüyoruz yetmedi arıyorum şikayetimi bildiriyorum ama karşımızdaki firma olan tan iletişim kapandı ki açık olsa da bir faydası yok onlar kapandığı için Vodafone başka bir firma ismi verdiler onlarda sıkıntılı müşteriler ile ilgilenmiyormuş yani el elde baş başta kaldık. İlgili yok sözleşme var eğer ilgilenen olmaz ise hukuk yolunda ne yapabiliyorsak elimizden geleni ardımıza koymayacağız..

Ahmet 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 31.05.2013 tarihli faturanıza yansıtılmak üzere alacak girişi yapıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön