12 Ağustos 2014

Vodafone Muhatap Bulamıyorum.

Bundan yaklaşık 3 ay önce Vodafone Red hattı aldım. Aldığım günden beri defalarca iletişim bilgileriniz ulaşmadığı için hattınız kapanacaktır mesajı geliyor ve ben bunun üzerine bayiye tekrar giderek iletişim bilgilerimi verdim ama yine aynı mesaj gelmeye devam etti ne olduğunu öğrenmek için bayiye gittiğimde ise bu bizim sorunumuz değil genel merkezin sorunu ulaşmadıysa bilgileriniz siz faks çekeceksiniz denildi.

Müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim ve oradaki arkadaş bilgiler ulaşmıştır notunu düştüm sorun yok dedi ama bugün yine mesaj geldi tekrar aradım ve böyle bir şey yok diyorlar. Ben artık bu hattımı kapatacağım uğraşmaktan bıktım kimse işini düzgün yapmıyor ciddiye almıyor.

Ayçin 1.278 Okunma

Cevaplar

  • Ayçin20 Ekim 2014

    Vodafone genel müdürlüğü ile konuştuktan sonra tekrar evraklarımı teslim etmiş hatta kargo yoluyla da göndermiş olmama rağmen hattım 17.10.2014 tarihinde hiç bir mesaj gönderilmeden kapatılarak kaydım silinmiştir.3gündür mağdurum ve artık vodafone hiç bir şekilde güvenmiyorum,inanmıyorum.18.10.2014 tarihinde müşteri hizmetleri ile görüşüp tekrar şikayetimi dile getirdim ve aynı gün tekrar evraklarımı bayiye teslim ettim.ama artık sağlıklı bir işlem yapılacağına hiç bir şekilde inanmıyorum.bende hizmet sektöründe çalışan birisi olarak vodafone nun sorumsuzluğu yüzünden müşterilerime karşı mahçup olmuş durumdayım.hattım bilgi verilmeden kapatıldığı gibi birde tahaütden caydığıma dair ceza faturası kesilmiş.allah aşkınıza ben kaç aydır bu hattı kullanıyorum nasıl olurda bilgilerim size ulaşmaz bu nasıl bir sorumsuzluktur.ayrıca anladığım kadarıyla bayide çalışan ekip yeterince bilgilendirilmiyor olsa gerek ne yapmaları gerektiğini ben anlatıyorum lütfen çalışan arkadaşlara da gereken eğitim verilirse benim gibi daha başkaları da uğraşmak zorunda kalmaz.

  • Vodafone Temsilcisi19 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön