06 Kasım 2014

Vodafone Modemde Bağlantı Sorunu Var!

Vodafone Modemi aldığım günden beri doğru düzgün bağlantı yapılmadı üstelik ben istemediğim halde bir takım SMS paketlerine de üye olunmuş. Sürekli fazla para ödedim ve üyeliklerimi de iptal edemedim. Modem asla bağlantı yapmıyor. En son fişte olan ve asla çıkarmadığım modemimi Beşiktaş Vodafone merkezine götürdüm ve bana modemin bozulduğunu ve servise gitmesi gerektiğini fakat 1,5 aydan önce gelmeyeceğini ve servis ücreti ödemem gerektiğini söylediler.


İş için modeme ihtiyacım var ve mağdur durumdayım. Vodafone müşterilerini kandırıyor ve satışa gelince her türlü kolaylığı sağlayıp soruna gelince asla yardımcı olmuyor! Mağduriyetime de bir çözüm bulmuyor ve biz ne yapabiliriz diyor!

Deha 354 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Deha11 Kasım 2014

    İlgilenilmedi..

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön