01 Mayıs 2013 #1771099

Vodafone Mobil Şebeke Sorunu!

Vodafone her yöne 500dk 1000 sms 1gb paketine üyeyim. telefonumun internet ayarları tamam. (H) 3G ile bağlanıyorum. Ama internete bir türlü bağlanamıyorum, bağlansa da ağlatıyor resmen.Müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Bir de ona kontör gidiyor. bol bol ayar gönderiyorlar. Ayar zaten var data gelmiyor ama data düşüyor. Vodafone yine eski Mesajlarından kopyala yapıştır yapacak vereceği cevap aynı.yardımcı oluyoruz. yardımcı olan kimse olmadı olmuyor. Boşuna tl'lerini alıyorlar.

Evren 55 Okunma

Cevaplar

  • Evren10 Ocak 2014

    40.356585,27.972953 koordinatlarım bunlar. hacıyusuf mah.38 sok 4\2 bandırma balıkesir. sinyal seviyesi 2G yüksek. 3G yeterli diyor. günün her saati

  • Evren12 Mayıs 2013

    Vodafone sorunu cozmedi cozmuyor

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön