Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Vodafone Mobil Ödemeler Mağduriyeti

profile
01 Aralık 2022
2.324

Herhangi bir üyelik veya katılım söz konusu olmadan kendi isteğim dışında bilgim haricinde onay mesajı alınmadan içerik servisleri ve mobil ödemeler adı altında 30.11.2022 tarihinde saat 18.59 c. Mop dv turkey ® dijita 99 TL ve c. Mop mobil ödeme üyelik ücreti 9.99 iki farklı ücret Vodafone faturama anında yansıtılmış ve ödemem istenmiş. Konu ile dv turkey dijital ® servisi hemen aradım bunun ne olduğunu onay vermediğimi iptal ettirmek istediğimi söyledim. Para iadesi istedim. İptal ettirdim. Yalnız para iadesi yapılmadı. Üye olur olmaz benden 99 TL'yi otomatik aldıklarını söylediler. Bende üye olmadığımı nasıl olduğunu sorduğumda telefon mobil ödemeler açık olduğunda otomatik üyelik olur dediler. 99 TL extra faturama eklediler. Haksız kazanç olduğunu bilgim dışında onay vermediğimi söyledim. Vodafone ve dv turkey dijita'dan şikayetçiyim. Şikayetvar ® sitesine baktığımda tek ben değilim yüzlerce kişi benim gibi yanıltılmış. Lütfen bu konuda haksız alınan ücretin tarafıma ödenmesini talep ediyorum. Vodafone den şikayetçiyim CİMER ®'e yazdım. Dava edeceğim. Peşini bırakmayacağım. İletişim başkanlığına ulaştım. Şikayette bulundum. Tüketici Hakları'na gideceğim. Vodafone haksız kazanç sağlıyor.

Vodafone Mobil Ödemeler Mağduriyeti
Vodafone Mobil Ödemeler Mağduriyeti
Vodafone Logo
01 Aralık 2022 10:35
Beyza
01 Aralık 2022 22:27

Vodafone Bilgi Teknolojileri ve iletisim Kurumu buna nasıl izin veriyor. Eğlence paketi adi altında onaylı mesaj almadan benden. 99 TL ödeme için eğlence paketi madem alıyorum her şeyde onaylı mesaj isteyen Vodafone bunda neden mesaj yoluyla onay isteyebilir. Bir pakete üye ediliyorum ve Vodafone buna aracılık yapıyor ve faturamdan 99 TL arti 9.9 ücreti hemen faturama ekleyip ödeme yapmamı istiyor. Soruyorum aylık paket 110 TL üye olsam neden fark eder etmez kapattır miyim. 1 saat içinde.

Beyza
01 Aralık 2022 22:29

Vodafone iptal edilir edilmez beni araması gerekli. Ve halen aranmadım. Tarife alsam faturamı ödemesem acil ararlar. Tarafıma acil dönüş bekliyorum dava açılmadan bu. Olay kapanması uygun olur.

Vodafone Logo
03 Aralık 2022 14:06
Beyza
03 Aralık 2022 14:18
Vodafone Mobil Ödemeler Mağduriyeti

Şikayet ile ilgili görüşme hakan bey tarafından sağlandı. Kesinlikle yardımcı olunmadı. Vodafone dolandırıcılık yapmakta onay verdiğim şifreyi gönderin diyorum oda yok. Kendi kendine onay vermiş. 30 kasımda saat 18.57 ve 18.58 de 4 tane arka arkaya şifre gönderilmiş ve benim onayıma dair hiç mesaj yok. Vodafone onay verdiğime dair ısrar ediyor. Peki ben onay verdiğim eğlence paketini neden hemen kapattırma gereği duyuyum. Hakan bey telesekreter gibi hep aynı şeyleri tekrar ediyor. Ve çözüm yok kesinle çözüm yok. Vodafone dolandırıcı ve haksiz kazanç sağlıyor. Dava surecinde benim gibi. Mağdur edilen herkesi görmek istiyorum. Vodafone çözüm yerine sadece sizi faturayı bilgilendirmek için arıyor. Eline bir kağıt tutturulmuş metni tekrar ediyor. Tekrar ve tekrar söylüyorum kesinlikle Vodafone lu olmayın.

Beyza
03 Aralık 2022 14:21

Vodafone beni ve benim gibi birçok kişiyi mobil ödemeler adi altında dolandırıyor dur yetkili. Merciler buna dur demeli. Haksiz kazanç var. İletisim başkalığı buna el atmalı ve sorunu çözmeli. Mağduruz şu an.

Benzer Şikayetler

Vodafone Ekstra Ücret Talep Ediyor

profile
10 Aralık 2022
1.690

Vodafone mobil hattımın tarifesi 78₺ iken 190₺ geldi ve tarife aşımı diyor. Fakat paketlerim bitmediği halde kullanım hakkım olduğu halde tarife aşımından 110₺ ekstra ücret talep ediliyor. Ayrıca redbox internet aboneliğime de tarifem 180₺ olduğu hal de 253₺ fatura geldi. Vodafone müşteri hizmetleri...

İnternet Yavaşlığı Vodafone Pişmanlık Tır

profile
4 saat önce
-

Vodafone sınırsız red tarifesini kullanmaktayım. Ancak evimde mobil internetimi kullanamıyorum. Çok yavaş ve sürekli kopmalar oluyor. Vodafone'a bu konu hakkında defalarca şikayette bulundum, ama sinyal gücünün yeterli olduğunu söyleyen SMS atıp geçiştirdiler. Bu konu hakkında bir müşteri temsilci u...

Vodafone Numara Taşıma İşlemi Hakkında

profile
4 gün önce
447

13 Eylül 2023'de T***'den Vodafone'a numara taşıma işlemi gerçekleştirdim. Seçtiğim paketin ismi Genç eşim dostum sınırsız iletişim red 20 GB paketi. İçinde WhatsApp, Instagram, Messenger, Twitter sınırsız, ekstradan da TikTok, Twitch, PUBG mobile 20 GB bulunmaktaydı. Ancak bana yüklenen paket sını...

Vodafone Numara Taşıma İşlemi Hakkında

Vodafone Haksız Üyelik Tanımlaması

profile
1 hafta önce
92

2300 Artı Mobil diye bir üyelik yapılmış bilgi yok açıklama yok. Cevap veren yok nasıl bir uygulama Vodafone bana bir çözüm bulmasını istiyorum. Acil abonelik haberim bile yokken 96 TL faturama yansıtılmış lütfen acil destek açıp iptal olmadığını istiyorum.

Vodafone Haksız Üyelik Tanımlaması
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Vodafone Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 18 sa
Benzer Şikayet Yaz