10 Aralık 2013

Vodafone Mobil Modem Ücreti Yüksek Geldi!

Vodafone'a bu konuda defalarca sorunuma bildirmeme rağmen bana kesinlikle geri dönüş yapmadı. Birde yüz yüze görüşme sağlandı diye yazmışlar. Sorunumu son kez tekrarlıyor çözülmemesi halinde gerekli yerlere müracaat yapacağımı bildirmek istiyorum.


Vodafone'dan 4 ay önce süper internet paketi adıyla internet paketi aldım. Bana 6gb 30tl olduğu ve herhangi bir başka ücret gelmeyeceği söylendi. Ekstreme baktığımda her ay farklı farklı tutar yansıtıldığını gördüm.


Siz bana 6gb 30 tl diye bu ürünü verdiniz ama her ay farklı farklı fiyat yansıttınız. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı anlamıyorum. Artık bu konudaki sorunumu çözmenizi mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hanife 110 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.12.2013 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön