24 Ağustos 2013 #1974748

Vodafone Mobil Modem Kotam Yenilenmedi!

Rize'de 054384*** numaralı hat ve K 32773 modem ( 6 GB tarife üzerinden ) Vodafone kullanıcısıyım. 17.07.2013 tarihi itibari ile Vodafone bana gönderdiği mesajda hattımın kullanıma açıldığını belirtmiştir. Ayrıca hattım 6 GB aylık internet hizmetinde ve her ay kotamın yenilenmesi gerekmektedir. Aradan 1 hafta geçmesine rağmen kotam yenilenmedi.


Şirketin müşteri temsilcisi numarası uzun süreli telesekreter görüşmelerine göre bulunmamaktadır ve bu görüşmeler ücrete tabi olmaktadır. Bana gönderdikleri mesajda sadece gereken yerlere bilgi verildiği belirtilmektedir. Şuanda 6 GB kotamı da aşmış durumdayım. Gönderdiğim mesajlarda durumu kendilerine belirttiğim halde hiçbir gelişme olmamıştır.

Harun 339 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.08.2013 tarihinde Müşteri Hizmetleri tarafından mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön