08 Ocak 2014

Vodafone Mobil İnternet Çok Pahalı!

Aralık 2013'te Vodafone Cep merkezinden tarifeye ek olarak 24 ay taahhütle Vodafone Smart Mini telefon aldım. İçinde 6 ocak 2014 tarihine kadar kullanabileceğim 250 mb internet vardı. 3 Ocak 2014 tarihinde gelen mesajla 7 Ocakta 10 TL karşılığında 250 mb internet paketinin yükleneceği istersem mesajla iptal edebileceğim bilgisi geldi.

İptal yazıp 7 Ocakta yüklenmesini iptal ettim. 7 Ocak itibari ile telefonum mobil bağlantılara kapalı bulunduğu halde saat 17:21'de "Tebrikler! Günlük 7 TL data kullanım yaptığınız için gün sonu saat 23:59'a kadar data kullanımları bizden" dalga geçer gibi bir mesaj geldi. Ne kullanmışım kapalı olduğu halde, film mi izlemişim? Ne bu 7 TL? Lütfen bu sorunu çözünüz.

Şenol 50 Okunma

Cevaplar

 • Şenol12 Ocak 2014

  2,8 mb için benden tahsil edilecek olan 7 TL ücretin normal olduğunu savuna Vodafone şirketine saygılarımı sunuyorum.

 • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09/01/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Şenol09 Ocak 2014

  "Vodafone Smart Mini: Mini fiyata bu kadar geniş ekran. Vodafone Smart Mini, Cep Avantaj tarifelerine ek ayda sadece 1TL'den başlayan fiyatlarla! İhtiyacınıza uygun tarifeyi seçin, Vodafone Smart Mini’ye çok avantajlı ek ödemelerle kolayca sahip olun. Üstelik, içerisinde internet olmayan tarifelerde, paket tutarını aşmayan Net Avantaj 250 MB'lık Süper İnternet paketi 2 ay boyunca HEDİYE! Tavsiye edilen peşin fiyatı* 319 TL ile Vodafone Cep Merkezleri'nde sizi bekliyor." Dediğiniz halde benim 250 mb internet hediyesi neden 1 ay olarak verilmiş onu açıklar mısınız?

 • Şenol08 Ocak 2014

  İlgili biriminiz durumu en kısa sürede çözer. Günlük 7 TL*30=210 TL Dünyanın neresinde görülmüş bir ücrettir?

 • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön