09 Nisan 2013

Vodafone Mevcut Müşteriye Hiçbir Şey Yok!

Yaklaşık 10 yıldır Vodafone hattımı kullanmaktayım.06.04.2013 tarihinde 12 ay taahhütlü tarifem bitmiştir.Bana 23 TL ye 250 dk veya Telefon kampanyası önerilmektedir.Fakat numara taşıma işlemi yapıldığı takdirde bir sürü dk sms veya internet paketi verilmektedir.Ben hattımı değiştirmek istemiyorum Başka operatör kullanmak istemiyorum.


Faturasız 23 TL ye numara taşımada verilen 500 dk 1000 sms 1 gb internet paketini tarafıma da verilmesi istemektedir.Fakat Vodafone müşteri hizmetlerini sürekli aramama rağmen yetkilerinin olmadığını işlem yapamayacaklarını ve bana 10 yıldır Vodafone müşterisine 25 TL ye sadece 500 dk 50 sms ve 50 mb internet veriliyor.Bana neden verilmiyor?

Hüseyin 28 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin12 Nisan 2013

    1733597 nolu şikayetime düzgün şekilde cevap verilmesi istiyorum. Sayın Vodafone müşteri hizmetleri Benim sorduğum sorunun cevabını ben alamadım.Vermiş olduğunuz cevap sadece şikayetin sonuçlandırılması için verilmiş bir cevaptır.Ben Tarifeleri kampanları biliyorum takip ediyorum.10 yıldır vodafone abonesiyim!Şikayetime daha düzgün cevap verilmesini rica ederim. Tarafıma Faturasız Süper Komple Paketi için yaş sınırı belirtildiği halde vodafone sayfasın yaş sınırı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Bu pakete geçmek için illa diğer operatörlere para mı kazandırmam gerekmektedir? bu nasıl bir anlayış?

  • Hüseyin10 Nisan 2013

    Sayın Vodafone müşteri hizmetleri Benim sorduğum sorunun cevabını ben alamadım. Vermiş olduğunuz cevap sadece şikayetin sonuçlandırılması için verilmiş bir cevaptır. Ben Tarifeleri kampanları biliyorum takip ediyorum. 10 yıldır vodafone abonesiyim! Şikayetime daha düzgün cevap verilmesini rica ederim.

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone 'da gerek faturalı ,gerekse faturasız hat abonelerimiz için cazip bir çok kampanyanın ve tarifenin bulunduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca çıkan kampanyalar ve uygulamalarımız ile ilgili basın ,reklam ya da Web sitemiz kanalıyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında 542 ya da 444 0 542 Müşteri Hizmetlerimizden de tarife ve uygulamalarımıza yönelik bilgi alabileceğinizi belirtmek isteriz . Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi ve kampanya mevcut olup, tarifeler ile ilgili bilgi alabilmek için ekte sunulan linkleri tıklayabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.home.php http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön