13 Eylül 2013 #2010103

Vodafone Mevcut İnternet Paketimin İptal Etti!

Vodafone hattıma tanımlı mobil internet paketim bilgim ve talebim olmadan iptal edilmiştir. Vodafone müşteri hizmetleri konu hakkında hiç bir işlem yapamayacaklarını, önceden kullanmakta olduğum paketimin şuan mevcut olmadığını tarafıma ilettiler.


NET 250 paketi kaldırılırken kullanıcılara atılan bilgilendirme mesajında '...paketi daha önceden alan kullanıcılar kullanmaya devam edebilecek.' ibaresi bulunmaktaydı.


Bu internet paketini kullanmak hakkımken şuan bu hak istediğim dışında benden alınmış ve mevcut internet paketleri içinde bulunmadığı için tekrar bana verilmemektedir. Vodafone tarafından bekletilmekte ve mağdur edilmekteyim.

Anıl 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,535404****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezimiz tarafından hat işlemlerinız gerçekleştirilirken tarafınıza gerekli bilgilendirmenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Anıl16 Eylül 2013

    Vodafone Müşteri Hizmetleri çözüm sürecinde yardım etmekten ziyade açıklama yapacaklarını söyleyip geri dönüş dahi yapmadı.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön