12 Eylül 2013 #2008592

Vodafone Mesaj Paketini Tam Kullandırmıyor!

Vodafone aylık 11000 sms paketi aldım. Ancak Vodafone bana bu paketimi eksik kullandırtmaktadır. İnternet sistemde hala kalan 1651 mesaj hakkım olduğu görünmekte ancak attığım sms için ücret kesilmektedir. Bu haksızlığın ve mağduriyetimin giderilmesini talep ederim ekteki resimde de görülmektedir.

Fuat 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde 12.09.2013 tarihinde sms paketinizin yenilendiği ve bu tarihden sonra gönderilen sms'lerden dolayı ücretlendirme yapılmadığı tespit edilmiş olup,yapılan aramalardan dolayı ücretlendirme yapıldığı bilgisini aktarmak isteriz.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Fuat16 Eylül 2013

    firma tarafıma hiç bir bilgi vermemiş ve dönüş yapmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön