14 Eylül 2013 #1999592

Vodafone Mesaj Gönderdiğini İddia Ediyor!

12 ay taahhütnameleri her yöne 1000 (35 TL) dakikalık paketim vardı. 07. 08. 2013 12. ayın bittiği gün müşteri temsilcilerini aradım ve bana 1 ay daha aynı tarifeden fatura kesileceğini söylendi. Bunun üzerine bende konuşmaya devam ettim. Sonuçta 1000 dakika hakkım vardı. Faturanın kesileceği tarihe yakın güncel görüşme detayına baktığımda (235 TL) görünüyordu.


Bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve bana biz size mesaj olarak sadece 500 dakikanız olduğunu bildirdik dediler ama böyle bir mesaj almadım. Mağdur edildim mağduriyetim giderilmezse bir daha Vodafone kullanmayacağım. Yakın çevreme de bu olaydan dolayı Vodafone kullanmamalarını tavsiye edeceğim.

Ozcan 51 Okunma

Cevaplar

  • Ozcan21 Eylül 2013

    BANA TAKRARDAN HER YÖNE 500DK 1TL 500 DAKİ TARİFEMİ GERİ VERİN TEKRARDAN DEVAM EDERİM.BEN O TARİFEDEN MEMNUNDUM. ZATEN FATURAMI ÖDEDİM...

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde eylül dönem faturanız incelenmiş olup,süre aşımı kaynaklı ücretlendirme yapıldığı 07.07.2013 tarihinde kampanyanızın bitişi ile ilgili bilgilendirme sms 'inin gönderildiği tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön