01 Nisan 2013 #1715467

Vodafone Mail Order Kesintisi!

4870 **** 4009 **** nolu Garanti Bankası bonus plus kredi kartımdan, 14 Şubat 2013 de 10,00 TL. ve 11 Mart 2013 de 20,00 TL. olmak üzere toplam 30,00 TL. lik mail order yoluyla Vodafone-internet adı altında harcama yapıldı.


Yapılan bu harcama hakkında bir müracaatım ve başvuru olmamasına ve kredi kartımın bilgilerini size vermememe rağmen bu para kredi kartımdan haksız ve yasal olmayan bir şekilde çekilmiştir.


20.03.2013 tarihinde müşteri temsilcinizle yapış olduğum görüşmeden ve 25.03.2013 tarihinde size faks yoluyla göndermiş olduğum dilekçeden dolayı bu güne kadar olumlu bir cevap almadım.Yetkili resmi mercilere gerek kalmadan mağduriyetimin giderilmesini ve bilgilendirilmemi istiyorum.

M.sezgin 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili adınıza kayıtlı diğer gsm numaralara yükleme yapılmış olduğu,gsm bilgisini resmi yazı ve savcılık aracılığı ile tarafımıza talep geldiği taktirde işlem sağlanabileceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön