10 Mayıs 2013

Vodafone Mağduriyetimin Giderilmemesi!

Her ay düzenli bir şekilde kullanmış olduğum telefon faturam bu ay 700 TL olarak bana yansıdı.Gerekli birimler ile iletişime geçerek konuyu bildirdim.Kendi hataları olduğunu söylüyorlar ancak yaklaşık 2 aydır hala çözümlenmedi.Sürekli oyalanıyorum.Hattım kapanıyor ben arıyorum açıyorlar ve ben bunu her kapandığında tekrarlamak durumunda kalıyorum.

En son görüştüğümüzde 2 iş gününde dönüleceği söylendi hala bir haber yok.Ve sizin yüzünüzden iki faturayı birlikte ödemek durumunda kalacağım.Bu konuda da en kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.Yüzlerce reklam yapıyorsunuz ama küçücük bir sorunu çözemiyorsunuz.

Merve 20.120 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Aşağıda iletmiş olduğumuz adres üzerinden Telefon, E-mail, Vodafone Forum, Faks, Mektup yollarından biri ile tarafımıza ulaşabileceğinizi ve linkin çalıştığını iletmek isteriz. http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Ayrıca, yukarıda şikayetinizi inceleyebilmemiz için Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica etmiştik, İletmeniz durumunda detaylı inceleme sağlanabilmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Merve13 Mayıs 2013

  Link iletmişsiniz birde. O bile hatalı. İletişime geçilmiyor yani sizinle

 • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön