16 Mayıs 2014 #2453463

Vodafone Mağduriyetimi Hala Gidermedi!

Vodafone sözleşmem bitince Avea'ya geçmek için başvurdum. Ayın altısında fatura kesiliyordu. Ayın otuzunda başvurdum. Vodafone'u bırakmamı istemedikleri için işlemimi oyaladılar bana hiç görüşme yapmadığım halde 40 tl'lik fatura ödettiler. Müşteri temsilcilerini aramama rağmen sonuç alamadım tekrar 2. hattım Vodafone olan hattımın sözleşmesi bitti sözleşme yenilemek için bayiye vardım yeni sözleşme yaptık ücretsiz 3 ay mesaj hakkı diye mesaj atıp duruyorlardı. Aradım mesaj filan istemediği söyledim 3 ay sonra faturama kullanmadığım halde mesaj kullanım ücreti 20 tl ödettiler. Şikâyetçiyim hala düzeltmediler.

Ahmet 220 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön