14 Haziran 2014 #2504870

Vodafone Mağduriyetimi Gidermedi

Mayıs ayında çıkan faturam için yaklaşık 10 tane müşteri temsilcisi 5 tane takım lideriyle konuştum hepsi bana mağdur olduğumu ve mağduriyetimin gidileceklerini söyledi ama şu ana kadar mağduriyetim giderilmedi. Şubat ayında iki kere fatura yatırdım 127 TL yatırdım. mayıs ayının 31 de iadesi gerçekleşti.


Mayıs ayı faturam 154 TL geldi normalde benim faturam 27 TL gelmesi lazım ek bir paket falanda almadım. Bana gelen bilgi mesajlarında mart ayı faturamda 127 tl'ye düşürüldüğü ve bir de hesabıma yatırıldığı bundan dolayı mayıs ayına 127 yansıdığı söylendi ama ben mart ayının 17'sinden bu tarifeye geçtim mantık var 14 gün içinde nasıl 127 tl fatura geliyor? Ek bir paket de almadım.

Müslüm 240 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.06.2014 ve 16.06.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi14 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön