20 Ocak 2015

Vodafone Mağduriyetimi Gidermedi!

Bundan üç ay önce 05070877*** no'lu hattımı gezici bayii olarak kendini tanıtan 05495404*** telefon no'lu Ö.. adlı şahıs bana esnaf tarifesi sundu içinde 1000 dakika 2 GB internet hattına geçmemi sağladı fakat bu pakette internet olmadığını öğrendim.

Bu durumu Vodafone yetkililerine bildirdim mağduriyetim hala giderilmedi ve hattı başka firmaya taşıdım fakat bu şahıs hala bu şekilde yanlış hat tarifesi satmaktadır. Müşteri hizmetleri benim mağduriyetimin giderilip giderilmediğini bana sormadan bu şahısla iletişime geçiyor ve benim sanki mağduriyetim giderilmiş gibi işlem yapıyorlar.

Mehmet 983 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 20/01/2015 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 12/12/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön