05 Şubat 2014

Vodafone Mağdur Etti

Ocak 2014 tarihinde hattımı Vodafone'dan Avea'ya taşıdım. Ancak Vodafone son faturamı 181,70 tl olarak yansıtmış. İnternet paketimi bitirdiğimde günde 1.5 tl ek paket almıştım. Ortalama 80 civarı fatura beklememe rağmen 36 TL ek internet paketi, 86 TL konuşma paketi aşımı gerekçesi ile faturanın yüklü olduğu sözlü olarak söylendi.


Ayrıntılı fatura istediğimde adres bilgilerimin eski iş adresim görünmesinden ve numarayı taşıdığım için adres güncellemesi yapamadıklarından mail adresime fatura gönderemeyeceklerini ancak tekrar Vodafone'a geçersem faturanın gönderilebileceği söylendi. Hat taşımadan dolayı bu şekilde mağdur edildiğimi düşünüyorum.

Serap 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön