30 Ocak 2014 #2266077

Vodafone Mağdur Etti!

Samsun Tekkeköy'de yaşıyorum. Sefa İletişim adında bir telefon bayisinden hat aldım bana hattı alırken her ay 10 tl yükleyerek 6 ay boyunca 400 dk. 250 sms 250 mb internet hakkım olacağı söylendi.


Hattı alırken 39 lira ödedim. 1 ay sonra 15 lira yükledim herhangi bir şey olmadı. Konuştukça 1 günde 15 lira bitti. Sonra Sefa İletişim'e gittim bana 6 ay sürecek dediniz dedim. Sefa İletişim bana şu cevabı verdi: ilk başta öyleydi daha sonra Vodafone iptal etti dedi.


Vodafone'un nası böyle bir hakkı olabilir? Ben neden hattım varken 1 seferlik 400 dk için 40 lira verip yeni hat alayım? Aylık 500 dakika zaten 20 lira. Vodafone'dan şikayetçiyim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Ahmet 89 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı04 Şubat 2014

    firma yetkilisi anlayışlı bir şekilde yardımcı oldu tek sorun maduriyetimin bi kısmı giderildi.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön