23 Ağustos 2014

Vodafone Mağdur Etti

Vodafone Bundan 5 ay kadar önce Vodafone i aradım ve alo kontür servisine yönlendirildim. Telefona bakan kişi hzili hızlı bir şeyler anlattı ve kredi kartımdan aylık olarak otomatik tuar çekileceği anlatmadan kartıma tanımlama yapılmış ve her ay düzenli 11 TL tahsilat yapılıyor. Konu hakkında beni bu kuruma yönlendiren Vodafone şikayetçiyim ve mağdur edildim. Banka bilgilerim bile tehlikeye girmiş olabilir. Ayrıca ilgili şirketin ınternet sitesinde ulaşım bilgileri de yok. Oysaki Vodafone' dan memnun idim ve herkese tavsiye ediyordum.
Not:Defalarca arayıp uğraşmama rağmen Vodafone müşteri hizmetlerinde bir görevliye ulaşmak ise apayrı bir dert.

Yasin 151 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön