05 Şubat 2015

Vodafone Mağdur Ediyor!

2 ay önce Vodafone, tebliğ edemediği ve kafasına göre çıkardığı borca, açılmamış davanın da avukatlık masrafını ekleyerek benden zorla tahsil etmiştir. Kendilerine şikayette bulunmama rağmen cevap alamadım. Ödediğim paradan sonra borcu yoktur belgesi de istememe rağmen tarafıma ulaşmadı. Kendilerinden borç bilgisi istememe rağmen bildirim alamadım.

Hem borç bildirimi yapamamakta hem borcu yoktur belgesi vermemekte hem de kafasına göre vermediği hizmete, sadece sözleşmenin altında imzam var diye kafasına göre borç çıkarmakta. Avukatları dava açmadığını bildirdiği halde benden birde avukat parası aldılar. Kendilerini Tüketici Mahkemesine verdim.

İlhan 223 Okunma

Cevaplar

  • İlhan07 Temmuz 2015

    hiçbir şeyi titizlikle incelemediler. Haksız yere benden para aldılar ve alay ettiler. Kendilerini tüketici mahkemesine verdim. Ben böyle lakayık böyle sorumsuz bir operatör görmedim.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, talep ve şikayetlerinizle ilgili her konuda bize ; Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön