05 Eylül 2014

Vodafone Mağdur Ediyor

Hat üzerinden internet kullanıcısıyım ve netimi kapattırmak istedim. Ağustos ayında müşteri hizmetlerini aradım ve kapattırdığımı sandım fakat kapattık dedikleri halde kapatmadıklarını öğrendim. Eylül ayına girdiğimiz için bilmediğim internetin faturasını ödemek zorundayım.

Bu nasıl bir şeydir insanları yapmadığınız bir şeyi yaptık diyerek nasıl mağdur edebilirsiniz. Ben bunu tesadüfen öğrenmeseydim kim bilir kaç ayın faturasını daha habersiz ödemek zorunda bırakılacaktım. İnsanları kandırmak olur bu başka bir şey değil. Umarım bu mağduriyet biran önce düzelir.

Zeynep 1.519 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."""

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön