07 Şubat 2014 #2281595

Vodafone Mağdur Ediyor

Yaklaşık 2 yıldır otomatik ödeme talimatı ile faturalarımı ödüyorum. Vodafone son 3 aydır faturamı otomatik olarak kredi kartımdan kesmiyor ve telefon açtığım her seferinde yok bizden kaynaklanan sıkıntılar yok sistemde hata var diye diye tam 3 aydır beni mağdur ediyor.


Müşteri hizmetlerindeki konuştuğum kişiler hiçbiri işinin uzmanı değil sürekli geçiştirme politikası uyguluyorlar ve neden kredi kartından otomatik talimatım olduğu halde çekim yapılmadığını sorduğumda ise hiçbir zaman yeterli açıklama yapmıyorlar. Bütün faturalarımı aynı yolla öderken ve hiçbir sorun yaşamazken nedense iş Vodafone'a gelince sistem hatası oluyor. Taahhüt dolar dolmaz iptal edeceğim.

Esra 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön