05 Şubat 2014 #2276338

Vodafone Mağdur Ediyor

1. Vodafone'da şahsım üzerine kayıtlı 0541853*** numaralı hattı arkadaşım kullanmaktaydı.
2. Hattı kendi adına taşıdı ve kendi üzerinden hala kullanmaktadır.
3. Arkadaşım kendi adına faturalarını ödeyip kullandığı numara adına (eski hat sahibi yani ben) 70-80 tl civarında borç oluşturulmuş.
4. Hiçbir şekilde bana borcunuz var diye bildirmeden adıma icra davası açmışlar avukatlık ücreti+faiz+var olduğundan haberdar olmadığım borç+tebligat masrafları+devletin bu organlarını meşgul ettiğim için vergi.
5. Müşteri hizmetleri (kayıt no:304955605 H... hnm.) beni aradığını iddia edip beni yalancılıkla suçluyor. Şikayetçiyim aranmadım. Sisteme sahte kayıt oluşturan cezalandırılsın ve mağduriyet giderilsin.

Burak 35 Okunma

Cevaplar

  • Burak13 Mayıs 2014

    Hiç kimse beni aramadı. Ve icra dairesi bütün yukarıda yazdığım ücretleri çatır çatır tahsil etti. Çoluğumun çocuğumun rızkını bu şekilde yok ettiler. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Bunlara hakkımı helal etmiyorum. Birazcık kamu vicdanları varsa yaptıklarını burada ispatlasınlar.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön