04 Şubat 2014 #2274596

Vodafone Mağdur Ediyor!

Hattımı numara taşıma kampanyası ile Vodafone'a taşımıştım. Kampanya ya göre 49TL aylık ödeme olması gerekiyordu. Ancak güncel faturamda 75TL yansıtıldığını gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. Abonelikten itibaren 30 gün içinde evet yazıp 7000'e göndermem gerektiğini bunu yapmadığım için kampanyaya katılamayacağımı kampanyanın süresinin dolduğunu söylediler. Ben abone merkezinde numaramı taşırken bu kampanyadan yararlanmak istediğimi belirttim. Bana ayrıca böyle bir işlem yapmam gerektiğini kimse söylemedi. 49 TL fatura ödeyecekken 75 TL gibi bir rakam ödemek durumunda bırakılarak mağdur ediliyorum.

Burak 33 Okunma

Cevaplar

  • Burak08 Şubat 2014

    542 numaralı telefondan müşteri hizmetleriniz ile görüştüm. Bana bayi ile görüştüklerini ve bayinin bize bilgi verdiğini söylediğini ilettiler. Bayi kabul etseydi şikayetiniz haklı olabilirdi ancak bu durumda yapacak bir şey olmadığını ifade ettiler. Yani bayinin beyanını dikkate alıyorsunuz ancak müşterinin beyanının bir anlamı yok sizin için. Müşteriye bakış açınızı çok net anladım. İlgili bayii ile ilgili gereken şikayetlerimi de en kısa zamanda ilgili mercilere yapacağım

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 04.02.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön