02 Mayıs 2013 #1775753

Vodafone Mağdur Ediyor!

Eşim ve ben 2 yıldır kamu midi paketi kullanmaktaydık.Birgün telefon ile önce eşim aranılarak +1tl ye daha avantajlı bir paket sunduklarını ifade ettiler.altını çizerek belirtiyorum ki, kullandığım pakete ek bir pakettir cümlesi kesinlikle geçmemiştir ki aynı konuşma 5dk sonra bana da yapılmış olup eşim ve ben bu paketi kabul ettik.örneğin 29,00 tl ödediğim paket 39 tl ödemeliyiz gibi.


İki aydır üst üstte faturalarımız 40 tl üzerine de ve çift fatura gelmektedir.Vodafone müşteri hizmetlerini 3 kez aramama rağmen kimsenin yetkisi yok ve konuya vakıf değiller.Bana dedikleri size önceki paketinizden kullanımda kalacağı söylenmedi mi?Ben de telefon kayıtlarımı istedim veremeyeceklerini söylediler.

Sinem 184 Okunma

Cevaplar

  • Sinem03 Mayıs 2013

    542 ile bize ulaşın diyorsunuz da ulaştığımızda cevap alamıyoruz!ikinci ise,neden 530766*ile bitene iade yapıloyorda 532420* ile biten ile ilgili bir bilgi geçilmiyor?ve bundan sonra ben iki ayrı paket için mi ödeme yapıcam size?yoksa ilk paketim iptal mi edildi!

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,530766****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade işleminin sağlandığı tespit edilerek 15.05.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşürülücektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön