30 Ocak 2014 #2266727

Vodafone Mağdur Ediyor

Vodafone operatör değiştirince, 1 sn bile konuşmadığımız 1 ay için fatura yansıttı, ödemekte direnince faiz uygulamaya başladı, avukata verdiler, icralık olduk. Tam 1 yılda 2 şirket hattına 833 tl masraf çıkardılar. Avukat vekalet ücreti 165 tl idi, icra dairesinde gittiğimizde 250 tl'lik bir vekalet


ücreti daha yansıttıklarını gördük. Ancak itiraz edince diğerini sildiler. 2013’te Vodafone'da sadece konuşma paketine 75 tl ödüyordum, yıl 2014 ve başka bir operatörle, internet ve sms paketi de eklenmiş olarak 26,5 tl ödemek üzere anlaştım.

Neslihan 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Neslihan03 Şubat 2014

    Lütfen bu yazıyı okuyan herkes hesabını iyi yapsın, kandırılmasın. Paranızı vodafona ve avukatlarına harcayarak mağdur olmayın.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön